Gra Sów

Zespół GRA SÓW pochodzi z Poznania.

Autorem wszystkich tekstów oraz muzyki jest Kamil Meler. Grupę tworzą:

  • Kamil Meler (wokal oraz gitary)
  • Marta Wołczecka (gitara elektryczna)
  • Tomasz Dopierała (gitara basowa)
  • Patryk Robaczewski (perkusja)

Zespół powstał zupełnie niedawno, bo dopiero w październiku 2017 roku, ale mamy już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Zostaliśmy jedynym zespołem laureatem na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej im.Jacka Kaczmarskiego w Poznaniu (2018) oraz zajęliśmy pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu dla Młodych Zespołów GettingOut w Gorzowie Wlkp (2018).

 

Cały czas doskonalimy nasz warsztat ciągle koncertując oraz nagrywając nowe utwory. W lipcu 2018 wyszła  nasza debiutancka epka, z którą właśnie koncertujemy. Na początku roku 2019 wychodzi nasza pierwsza – już nagrana - płyta długogrająca. Nasza melodyjna muzyka utrzymana jest w stylu nazwijmy to ‘brytyjskim’, wprowadza w raczej refleksyjny nastrój i skłania do słodko-gorzkich przemyśleń. Towarzyszą jej wpadające w ucho teksty w języku polskim.

 

Muzyka Gry Sów to pozorna prostota skrywająca w sobie sporą warstwę energii oraz chwytliwości. To piosenki poruszające tematy ucieczki od przeszłości, poszukiwania przyszłości, wszelkiej innej refleksji. Podróż do świata zbudowanego z pragnień i chęci działania, radości i smutku, poczucia młodości i starości.

 

KONTAKT:

strona internetowa:  https://www.facebook.com/grasow/

kontakt telefoniczny: Tomasz Dopierała (604 113 172)

kontakt mailowy: tomaszdopierala@poczta.onet.pl