Abborn

 ABBORN – Zespół powstał w 1999 r. Do złudzenia przypomina zespół ABBA szwedzkiej legendy. Na pierwszy sukces nie trzeba było długo czekać. Już po krótkim czasie znaleźli się w Hiszpanii, podróżowali po południowo-zachodnim wybrzeżu Europy. Od 2000 do 2005 roku nieustannie podróżowali i koncertowali za granicą.

To tournee przerwało pragnienie rodziny. Na scenę koncertową wrócili po dwóch latach.

Podstawowy kwartet uzupełnia gitarzysta basowy i perkusista, co sprawia, że ​​zespół występuje bez podkładów, będąc całkowicie produkcją na żywo. Sześć osób śpiewających na scenie, pełny występ wokalny, doskonała choreografia w autentycznych strojach

zrobi jeszcze większe wrażenie na koncercie. Odtwarzają magię koncertów ABBA w całej Europie w Hiszpanii,

Portugalia, Francja, Belgia, Estonia, Holandia, Czechy, Słowacja, Węgry i na całym świecie. Ponad dwa miliony

publiczność na ponad pięciu tysiącach koncertów cieszyła się niepowtarzalną atmosferą ich produkcji.

Wielokrotnie sprawdzony światowy show zabierze Cię w tę cudowną, magiczną podróż do wczoraj


Zespół jest licencjonowanym …..wykonawcą przebojów. Zespół wykonuje muzykę na żywo nie korzystając z symulatorów i innych urządzeń

Podczas naszych występów artystycznych nie używamy żadnych symulatorów wokalu, cyfrowych brzmień do edycji harmonicznych głosu, muzyki ani żadnych podkładów pomocniczych.

Dzięki naszej różnorodności głosu i gamie kolorów możemy pozwolić sobie na zaoferowanie publiczności autentycznej mowy głosowej z oryginalnych klawiszy i bez towarzyszących im wokalistów. Jakość muzyków zadowoli każdego wymagającego słuchacza o wiarygodności wypowiedzi artystycznej.